Jennifer Jones

Jennifer Jones — dámske lakované kožené peňaženky a čašnícka buksa z pravej kože

Jennifer Jones je nemecká módna značka zameraná na dámske kabelky, peňaženky a kožené doplnky. Jej filozofia je jednoduchá: prinášať elegantný a moderný dizajn s dôrazom na detail a funkčnosť — za cenu, ktorá je dostupná každej žene. Práve táto kombinácia urobila z Jennifer Jones jednu z najobľúbenejších značiek kožených doplnkov na stredoeurópskom trhu.

Materiály a spracovanie

Kolekcia Jennifer Jones pokrýva širokú škálu materiálov:

  • Prírodná lícová koža — odolná, patinuje sa nosením, vyzerá lepšie s vekom
  • Lakovaná koža — elegantný vysoký lesk pre formálne príležitosti
  • Kvalitná ekológia — moderné syntetické materiály spracované s nemeckou precíznosťou
  • Canvas a textil — ľahké a vzdušné modely do teplých mesiacov

RFID ochrana — bezpečnosť bez kompromisov

Peňaženky Jennifer Jones sú vybavené zabudovanou RFID ochranou, ktorá blokuje neoprávnené bezkontaktné skenovanie vašich platobných kariet a dokladov — spoľahlivo, trvalo a bez batérie.

Čo nájdete v kolekcii Jennifer Jones?

  • Crossbody kabelky — kompaktné a ľahké, s nastaviteľným popruhom, ideálne na každý deň
  • Tašky cez rameno — priestranné modely s viacerými oddeleniami pre lepšiu organizáciu
  • Shopper tašky — veľké otvorené tašky pre aktívne ženy, ktoré majú vždy veľa so sebou
  • Listové kabelky a clutche — elegantné kúsky na spoločenské príležitosti a večerné akcie
  • Dámske peňaženky — dlhé aj kompaktné modely, zipsovacie aj s magnetickým zapínaním

Pre koho je Jennifer Jones?

Značka osloví moderné ženy, ktoré chcú vyzerať štýlovo a dobre — bez nutnosti investovať do luxusných značiek. Jennifer Jones ponúka nemeckú kvalitu spracovania a európsky dizajn za cenu, ktorá neprekročí rozpočet. Rýchla reakcia na módne trendy zaručuje, že kolekcia je vždy aktuálna a svieža.

Všetky produkty Jennifer Jones skladom — doručenie po Slovensku do 24 hodín.

Radenie produktov

9 položiek celkom

Výpis produktov

Kožené puzdro na čašnícke buksy Jennifer Jones 5614
Novinka
€20

Kožené puzdro na čašnícke buksy Jennifer Jones 5614

Kód: 1808
Dámska kožená peňaženka Jennifer Jones 5245
Novinka
€30

Stredná peňaženka s najviac priehradkami na karty v celej JJ kolekcii — 13 slotov s podšitím, technický preukaz, vonkajší dvojitý mincovník, RFID ochrana. Lakovaná teľacia koža....

Kód: 1802/CIE
Dámska kožená peňaženka Jennifer Jones 5295
Tip
€30

Jediná peňaženka v celej JJ kolekcii s krokodílím vzorom. Lakovaná teľacia koža, 12 priehradiek na karty, fotookno, zips, RFID ochrana. Červená / čierna. Darčeková krabička v cene.

Kód: 1799/CER
Kožené puzdro na doklady Jennifer Jones 5244
Novinka
€10

Kožené puzdro na doklady Jennifer Jones 5244 z červenej lakovanej kože ponúka 22 priehľadných priehradiek na karty. Kompaktné rozmery 8×11×2 cm, cena 10 €.

Kód: 1670
Kožená čašnícka buksa Jenifer Jones
Novinka
€25

Jennifer Jones je prémiová kožená čašnícka buksa z pravej teľacej kože — rozmery 18×11×4 cm, kovový krúžok na retiazku (unikát v celej ponuke), uzavretá priehradka na tringelte,...

Kód: 1533
Dámska kožená peňaženka Jennifer Jones 5280
Novinka
Dámska kožená peňaženka Jennifer Jones 5280 — zips na bankovky, RFID, 17 priestorov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€30

Jediná peňaženka v ponuke s priehradkou na bankovky uzatvorenou zipsom. Lakovaná teľacia koža, 17 priestorov, vnútorný dvojdielny mincovník, RFID ochrana. Hodnotenie 5/5 ★

Kód: 402/CER
Dámska kožená peňaženka Jennifer Jones 5288
Výpredaj
€30

Najväčší model JJ kolekcie — 19×9×3 cm. Priehradka na bankovky na zips, 4 bankovkové priehradky, 9 slotov na karty, dvojdielny mincovník. Čierna a červená  lakovaná teľacia...

Kód: 399/CIE
Dámska kožená peňaženka Jennifer Jones 5261
Novinka
€30

Jediná čierna lakovaná peňaženka v celej JJ kolekcii — 17 priestorov, 2 dokladové priečinky, interný mincovník, 16×10×3 cm. Hodvábny lesk teľacej kože. Darčeková krabička v cene

Kód: 5261
Dámska kožená peňaženka Jennifer Jones 5198
Výpredaj
€28

Najkompaktnejší a najdostupnejší model kolekcie Jennifer Jones. Lakovaná teľacia koža, 4 dokladové priečinky, 8 slotov na karty, vonkajší mincovník. 18 priestorov — všetko, čo...

Kód: 315/CIE

Ovládacie prvky výpisu

9 položiek celkom